Grupa powstała jesienią 2011 roku.

Liczyła szesć dziewcząt w wieku 15- 18 lat. Reprezentowały ją :

 • Karolina Grodzka
 • Ewa Kulesza
 • Justyna Grodzka
 • Aleksandra Krajewska
 • Kamila Wiśniewska
 • Aleksandra Dmochowska

        Z chwilą powstania Centrum  Kultularno-Edukacyjnego została  poszerzona perspektywa rozwoju  młodzieży. Formą aktywności, która funkcjonuje od samego początku założenia tej placówki  są zajęcia z tańca nowoczesnego . Zostały one stworzone  z myślą o młodzieży lubiącej ruch, wysiłek fizyczny, pełnej energii i chęci do nauki. Na bazie tych zajęć  powstał zespół „Magnetic”.

        Dziewczyny szkoliły  się pod okiem instruktorki z ,,Zielonej Szkoły’’- p. Małgorzaty Makowskiej, zdobywczyni wielu nagród na arenie krajowej  i światowej. Czerpiąc inspiracje z wielu źródeł tworzy ona mieszankę o unikalnych, gorących rytmach, a jej układy zaskakują dynamiką i duża dawką energii oraz wyrazem artystycznym.

        Debiut naszej grupy miał miejsce podczas pierwszej imprezy kulturalno-rozrywkowej zorganizowanej w naszym Centrum przez p.Tomasza Kuleszę. Mimo ogromnego stersu grupa wypadła wręcz zjawiskowo.

        Kolejne publiczne występy nie wiązały się z tak dużym stresem,  a dziewczyny z uśmiechami na twarzy wchodziły  na scenę i dzieliły się swoja energią i pozytywnym nastrojem. Grupa miała okazję dwukrotnie wziąć udział z przeglądzie ,,Wesoły Pląs’’ w Czyżewie, czy też gościnnie zaprezentować  swoje umiejętności w Mazowieckim Mok-u.  Mieszkańcy naszego powiatu mogli obserować nasze choreografie podczas festynów św. Bartłomieja w naszej parafii, czy festynu w Wysokiem Mazowieckiem .

         Najprzyjemniejszą chwilką, której ,,Magnetic’’ mógł doświadczyć były niewątpliwie warsztaty taneczne w Supraślu. Obóz taneczny trwał przez cały weekend a niespodzianką okazały się zajęcia z Gabrielem Piotrowskim,który był gwiazdą 3. edycji programu "You Can Dance. Po prostu tańcz!".

          Naszym marzeniem jest przekazywanie swojej pasji innym ludziom.

  Karolina Grodzka-grupa ,,Magnetic"
 •